Twee oude Hollandse Delfts blauwe keramieken potten 1e helft 20e eeuw: 1x tabakspot, gemerkt Goedewaagen Gouda Oldentott en 1x grote dekselpot ca. 1900, gemerkt H.F. met landschapsdecor (chip bodem) 20-40cm. Cond.: G