Drie delen Chinees aardewerk 20e eeuw: 1x Yixing melkkan (bamboedecor, gemerkt), 1x suikerpot (bamboedecor, gemerkt), 1x porseleinen vaas Familie Roze (gemerkt) met decor van vogels en flora 9-17cm. Cond.: G