Zes 19/20e eeuwse keramieken geglazuurde Duitse schotels.1. Gesign. Felly Fecht (creme,rood floraal) verder allemaal met tekst o.a. Ein heim in der Welt, Wo die treue (chip) etc. ø 22-31cm., Cond.: R/G