Vijf delen antiek Chinees porselein: 2x 18e eeuwse borden met bloesembomen decors (beschadigd) en 3x 19e eeuwse kopjes (1x spelende kinderen, haarlijn, 2x met florale decors, beschadigd) 4-23cm. Cond.: M