Vijf delen antiek Chinees porselein: 1x Kang Xi kopje met teksten en floraal decor, gesigneerd (1 chip), 1x Familie Roze geur-dekseldoos 18e eeuw, 1x kopje met decor van visser op steiger, 18e eeuw (haarlijnen), 1x kopje Familie Rozen 18e-19e eeuw, gemerkt (goed) en 1x kopje met bamboedecor (gemerkt) 7-12cm. Cond.: R-G