Zes delen oud antiek kristal, een kaasstolp van waaierkristal omstreeks 1900, een stopfles art deco omstreeks 1930, een facetgeslepen vaas 20e eeuw, een bonbonschaal, een grote zware kristallen bonbonschaal facetgeslepen 20e eeuw en een coupe glas 2e helft 20e eeuw.(lichte beschadigingen)