Twee oude porseleinen groepen 20e eeuw: 1x groot, gemerkt Napels en 1x kleiner, onduidelijk gemerkt (waarschijnlijk Thüringen Duitsland). Grote stuk is beschadigd aan handen, jurk, etc. Kleinere groep beschadigingen aan jurk 13,5-23cm. Cond.: M