Antiek Wedgwood servies, gemerkt Goode 19 South Audley St. grosvener Sg. London, decor Pearl ca. 1900. Blauw met goud lijndecor en tekst "Diligentia Ditat" bestaande uit: 8 diepe borden, 26 platte borden, 1 terrine met onderschotel, 3 vleesschalen en 1 los deksel (beschadigingen bij sommige borden) 27-40cm. Cond.: R-G