Mahoniekist met fraai zilveren bestek 950/000 Frans, bestaande uit opdienlepels en een opdienvork, twee lepels met ajourgezaagde bak, bardistijlen heft mt: Philipe Berthier, doos iets beschadigd 22x15cm ca 1814