Antieke Franse notenhouten glaspendule met kwikslagen(boulle inleg in klokkast) omstreeks 1880, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gemerkt met leeuw en letters: U.M (wijzerplaat en sleutelgat bijgewerkt, uurwerk zit iets scheef ) 34cm Cond:G