Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaie gravure, Mt: onleesbaar (voorstelling van een balspelende Chinese jongen) 3,3xø16,4cm. Oude haarlijn van ca. 3cm., verder in goede staat