Kristallen odeurflacon met gouden dop, montuur en voet. Kegelvormige flacon met amandelslijpsel. In het midden met een gouden bewerkte band. Voorzien van een hoge bolle dop met florale op gelegde- en ingelegde bewerkingen. Op een gouden bewerkte voet. Dop iets scheef. ø 4cm hoogte 10 cm. Voorzien van binnenstop. Cond.:G