Prachtige antieke vuurvergulde directoire empire pendule omstreeks 1800 met twee musicerende figuren, vrouw met snaarinstrument en putti met muziekblad 8 kantige basis rondom met verguld bronzen sierwerk, wijzerplaat iets beschadigd verder in zeer goede staat 43x31x13cm Cond:G