Prachtige antieke Louis seize stijl Carrera marmeren pendulestel, omstreeks 1870 met vergulde bronzen ornamenturen en bisquit porseleinen plaquettes (kandelaar stukje af) acht daags uurwerk met halfuurslag 38-46cm Cond:G