Vijf delen oud persglas 20e eeuw, grote vaas met mat glazen geruit decor door Val Saint Lambert vaas Luxor, twee geribte vazen(ongemerkt) , een schaaltje Val Saint Lambert met mat glazen geribbelde vlakken 5-25cm