Twee zilveren zakhorloges, 800/000. Een zakhorloge met zilveren niello kast met zwarte lijnen, ø 48 mm, kast iets beschadigd. En een klein zakhorloge met floraal bewerkte kast en achterkant. ø 40 mm. Cond.: G