Zilveren naaldenkoker, 835/000. Naaldenkoker met ronde conische vorm, verlopend, versierd met een reliëfmotief van boerenvoorstellingen. MT.: G.V.Fockenberg, Alkmaar 1813. Voorzien van restauratie en iets gedeukt. 11x2cm. ca. 17 gr.