Achttiende eeuwse 835/000 zilveren tapstoelopende naaldenkoker met schroefdop en gedreven florale lauwertakken en engelen, voorzien van drie oude belastingkeuren, gekroonde O als verplichte herkeur 1807. Lengte 9cm. ca. 17 gr.