Grote 19e eeuwse Boulleklok met rood schildpad, gesigneerd H.Luppens Bruxelles, gave emaille wijzerplaat met cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger met grote zon, omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 72cm.