Lot antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 1 losse schotel 17e eeuw(barst), 3 kop en 2 schotels, figuren in tuin, Kang Xy gemerkt, 17e 18e eeuws chip en barst, 2 kopjes met spelende kinderen (beschadigd) 18e/19e eeuws 7-14cm Cond:R