Zilveren dekseldoosje, 84 Zolotniks, 875/000, versierd met emaille. Zilver verguld doosje versierd met bloemen en krullen uit emaille met verschillende kleuren. Gekeurd met: A.C 1894 en MC in ovaal. 9x3x2cm. ca. 90 gr. In goede staat.