Grote zilveren breischede, 835/000. Verlopend in grootte, deels achtkantig, met haak voorzien van monogram. Versierd met een rand met guirlandes en diverse gravures. MT.: Reitsma, Heerenveen 1859-1892 Voorzien van restauratie en iets uit model. lengte 15 cm. ca. 18 gr.