Antiek zilveren snuifdoosje met parelmoer en schildpad ingelegd met zilver en parelmoer. Ovaal doosje met parelmoeren bodem en filetranden. 39x57 mm. Voorzien van restauratie, iets uit model. In redelijk goede conditie.