Dupont Cohiba set bestaande uit een dasklem en manchetknopen, Staal vergulde manchetknopen en dasklem met een silhouet van een vrouw van zwart emaille. ø manchetknopen 16 mm, dasklem 51 mm. En een aansteker S.T.Dupont. Vergulde aansteker , ingelegd met Chinees lakwerk. 37x11x55 mm. In originele doos. Typenummer CO 473 Alles in goede staat.