Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen pendule op vergulde houten console omstreeks 1850, Franse boer met paard en accessoires, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger(emaille wijzerplaat met craquele) incl. console 45x40x17cm.