Zeven x oud porselein, 1x bisquit porseleinen dame, omstreeks 1900 J+M 438(vinger af), 1x dame en heer in 18e eeuwse kleding omstreeks 1920 nr 1334(arm af), 1x bloemenmeisje ongemerkt omstreeks 1980, 1x Russische figuur gemerkt(goed), 2x putti met bloemen omstreeks 1900 (gelijmd), 1x zittende dame en heer omstreeks 1990(haarscheur) 10-30cm.