Collier van Granaten met gouden sluiting, 585/000. Collier met grote gefacetteerde granaatkralen, ø 13 mm, bevestigd aan een gouden bolsluiting, ø 12 mm. Lengte 47 cm. Enkele granaten iets beschadigd.