Zeventiende eeuwse Hollandse statenbijbel met mooie lederen band en koper beslag door Heinrich van Cappel in Compagnie, met Jan Barentsen Smiens te dordrecht 1662(eerste pagina's zijn herdrukt, restauraties) 12x26x36cm. Cond:R/G