Vuurvergulde bronzen Franse directoir pendule, Guiot a Paris omstreeks 1800, mooie vergulding, gave wijzerplaat, complete klok, niets mist,voorstelling met elf en putti. 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, omranding wijzerplaat heeft breuk. 39cm. Cond:R/G