Prachtige Duitse laat Biedermeier essenhouten fineer naaitafel met wortelnoten binnenwerk omstreeks 1850, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 81x55x44cm. Cond:G