Klein gouden zakhorloge, Zwitsers. 583/000. Het deksel is versierd met zwart emaille, met groene bladeren en diamanten gezet als druivenrank. Afm. ø 32 mm. Emaille iets beschadigd, en 2 stenen ontbreken.