Zes werken op papier 18e-19e eeuw en portretten (gravures) etc. Een maal Tete unconnue portret. Een maal ongesigneerd portret. Een maal Hubert Meijer. Een maal classisistische dames. Een maal Dtusus Fils de Tibere. Een maal Ruotte sculp. portret. Afm. 14-25 cm. Cond.: R/G.