Antiek Petrus Ragout Maastricht servies, ca. 1880. Servies gedecoreerd met Pompeia decor. Servies bestaat uit:8 ontbijtborden, theepot (deksel gerestaureerd), 9 grote borden, fruit treef, dekseldoos, 3 kastkommen, 5 chocolade koppen + schotels, 4 theekoppen + schotels, 3 gebaksschotels (minimale beschadiging mogelijk). Afm. 6-21 cm. Cond.: R/G.