Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schoteltje, ganzen in de natuur. (gemerkt) (haarlijn). Afm. 7-23.5 cm. Cond.: R/G.