Twee 19e eeuwse imari porseleinen schotels/schalen. Eén maal ovaal (kleine restauratie). Eén maal geschulpt (goed). Eén maal voorzien van florale decor, de andere met florale decors met konijnen. Afm. ø 31 cm. Cond.: R/G.