Antieke schaar met 835/000 zilveren grepen met typische Schoonhovense gegraveerde rechthoek met bloem op het verbindingsstuk en Biedermeier graveringen, onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd ca 1840 L.15,5cm.