Lot 18e-19e eeuws Chinees porselein. Twee kommen (gemerkt) mogelijk 17e eeuw, met donkerblauwe florale decors (één beschadigd). Twee schotels en één kopje 18e eeuw (kopje haarlijn). Eén bordje, 18e eeuw, florale decors (randglazuur-schade). Afmeting: 8 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.