Drie maal Imari porselein. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Eén kom op hoge voet met floraal- en kraanvogel - met goud decor. Twee maal kom met landschap- en vogel decor. Afmeting: ø 12 - ø 17,5 cm. In goede staat.