Twee maal Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Eén maal (18e eeuw), blauw-floraal, minimale randchips. Eén maal 18e-19e eeuw, met emaille decor, floraal (diepe schotel). Minimale randchips + één haarlijn. Afmeting: ø 22 - 25 cm.