Veertig maal Chinees porseleinen borden. Onder andere: maaltijd, ontbijt en cake borden. 20e Eeuw. Gemerkt. Borden zijn voorzien van florale-, vogels- en insecten decors. Afmeting: 20,5 x 26 cm ø. In goede staat.