Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor (kopje beschadigd). Tevens aanwezig een los deksel. Afmeting. 3-10 cm. In redelijke staat.