17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse Europese munteenheden onder andere: Ducaat, etc... Afmeting: 3 x 15,5 x 9 cm.