Zes diverse antieke gewichten sets. Twee maal Renaissance-stijl sluitgewichten set. Eén maal stapelgewichten set, circa 1900. Eén maal koperen gewichten set, circa 1900. Twee maal antieke messing gewichten set in doos, 19e eeuw. Afmeting: 5,5 - 20 cm. In goede staat.