Drie keer oud Chinees of Japans. Waarvan twee maal cloissonne vazen met florale decors (ééntje licht beschadigd). En één maal een keramieken theepot met plated versieringen (20e eeuw)Afmeting: 15-18 cm. . In redelijk/goede staat.