Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Oud speelgoed
Resultaat: 90 EUR

Kavel divers speelgoed 20e eeuw; 1x duwslede handbeschilderd, 1x blikken kolenkit ca. 1930, 1x celluloide minerva pop en 1x ladenkastje 2e helft 20e eeuw 12-26cm.

2x Kathe Kruse (Bess, Wilma)
Resultaat: 90 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bess (25cm.) en 1x Wilma 1983 (25cm.) Cond.: G

12x Tractors (ERTL)
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.

5x John Deere ERTL
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...

Kathe Kruse pop
Resultaat: 90 EUR

Oude Duitse Kathe Kruse pop ca. 1980 in zeer goede onbespeelde staat 35cm.

Kato TGV 10-091
Resultaat: 89 EUR

Kato TGV 10-091 basisset van 6 delen (M1,R1,R4,R5, R8 en M2), ongebruikt en in originele verpakking. N Spoor.

AM 2/0 DEPO 1894
Resultaat: 85 EUR

Pop, gemerkt 1894 AM 2/0 DEPO . Biscuit porseleinen hoofd met open mondje, tandjes, bruine vaste ogen en blond haar. Composiet (of papier-mache) lichaam (9 geledingen) met losse draaiende polsen, draa...

4 Poppenjurkjes
Resultaat: 85 EUR

Vier oude poppenjurkjes ca. 1900 en later, 40-50cm. Cond.: G

Kestner 9 pop
Resultaat: 85 EUR

Kestner pop, gemerkt op het hoofd 9. Biscuit porseleinen schouderplaat-hoofd (hoofd staat iets naar rechts gedraaid), gesloten mond, bruine ogen en donkerbruin haar. Porseleinen vaste polsen en gelede...

14 Steiff figuren
Resultaat: 85 EUR

Kavel van 14 diverse oude Steiff dieren. Bijna allen met kaartje en/of knop in het oor. Onder andere; poesjes, honden, bokje, etc. 1930-1990 ca. 16-30cm. Cond.: R-G

Armand Marseille
Resultaat: 85 EUR

Armand Marseille pop gedateerd 1915. Merk op hoofd 390 A 5 M, made in Germany. Porseleinen hoofd met open mond en twee boventandjes. Composiet geleed lijf met 11 geledingen. Blauw-grijze slaapogen en ...

Hertel, Schwab & Co 152 3
Resultaat: 85 EUR

Hertel, Schwab & Co pop, gemerkt made in Germany 152. 3. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mondje (tongetje zichtbaar), kuiltjes in de wangen, blauw-grijze slaapogen en bruine pruik (vastg...

27 Schaalmodellen
Resultaat: 85 EUR

Kavel met 27 schaalmodellen (o.a. veel interssant H0 materiaal): 4x Preiser (463, 491, 494,493), 7x Roskopf (439, 424, 435, 409, 416, 425, 427), 5x Roco (1512, 1400, 1317, 1327, 1315), 5x Revell Prali...

3 Poppen + kleding
Resultaat: 85 EUR

Diverse oude Kathe Kruse poppenkleertjes en 3 porseleinen popjes (vermoedelijk ook Kathe Kruse) 12-20cm. Cond.: G

Modeltreinen + diversen
Resultaat: 85 EUR

Leuk kavel met 13 schaalmodellen op houten voeten van treinen (ca. 25-40cm.) : P8 Baureihe 38, Henschel Wegmann 232, Pacific PLM, SNCB Type I2, Bayerische S 3/6, SBB A 3/5, Baureihe 44, Pacific Chapel...

Gama auto
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Duitse Gama electrische speelgoed-auto uit de 80-er jaren, gemaakt van kunststof in originele doos. Model Mercedes 450 SE. In zeer goede originele staat (licht bespeeld) 14x45x20cm.

Kathe Kruse, Christine
Resultaat: 80 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Christine 1983 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Ludwig
Resultaat: 80 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Ludwig 1985 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Armand Marseille GM.267
Resultaat: 80 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Germany 971 A 2/0 M GM.267. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, blauw-grijze slaapogen en blonde pruik (zit slecht). Composiet babylijf (kromme b...

Pop, gemerkt 79-3 X
Resultaat: 80 EUR

Pop, gemerkt 79 - 3 X Germany. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, gaatjes in de oren, bruine slaapogen en donkerbruine pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: ...

Kathe Kruse, Anke
Resultaat: 80 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Anke 1981 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G

Armand Marseille? 2/0
Resultaat: 75 EUR

Pop (Armand Marseille?), gemerkt 2/0. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe vaste ogen. Lijfje met draaiende armen en benen en met vaste polsjes. H.: 33cm.

Kathe Kruse, Irmela
Resultaat: 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Irmela 1986 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

J.D. Kestner 10
Resultaat: 75 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt J.D.K. 10 Made in Germany. Porseleinen hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, blauwe vaste ogen en blond gemodelleerd haar. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste pols...