Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kley & Hahn 161-1
Resultaat: 75 EUR

Kley en Hahn pop, gemerkt op het hoofd K H Germany 161-1. Porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, bruine vaste ogen en rode pruik. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste polsjes. H.:...

2x Kathe Kruse (Carlos, Alice)
Resultaat: 75 EUR

Twee Duitse Kathe Kruse Däumlinchen popjes, Carlos en Alice? H.: 26cm. Cond.: G

Märklin spoor + wissels etc.
Resultaat: 75 EUR

Groot kavel met Märklin H0 rails en accesoires. Diverse Märklin wissels; 2x 5204 Rechts, 4x 5203 Links, 2x 5118 Links, 4x 5119 Rechts en 1x 5207. Deels met originele verpakking. Tevens ca. 75 losse ra...

Kathe Kruse pop, Rosali
Resultaat: 70 EUR

Oude Kathe Kruse pop in doos Rosalie 1981, onbespeeld 36cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Melanie
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Melanie 1987 in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G

KB 61/2 Germany
Resultaat: 70 EUR

Onbekende pop, gemerkt KB 61/2 Germany (Klenig en Blasberg?). Biscuit porseleinen hoofdje met gesloten mondje, blauwe ogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf (heeft mama-zegger ingezeten). H.: 4...

Kathe Kruse, Katrin
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Katrin 1983 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Otto
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Otto 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse pop
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, mogelijk Undine 80-er jaren, H: 37cm. Cond.: G

Hertel, Schwab & Co 142 5
Resultaat: 70 EUR

Hertel, Schwab & Co pop, gemerkt 142 5. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mondje, blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Linkerbeen is krommer en korter dan rechterbeen en enkele ba...

Kathe Kruse, Gisela
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Gisela 1981/1982 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Stoommachine
Resultaat: 70 EUR

Blikken Doll stoommachine (D.C.) ca. 1910 met originele lithografie. In licht bespeelde staat met brander 31x19cm. Cond.: G

Stoommachine
Resultaat: 70 EUR

Kleine antieke blikken Doll stoommachine ca. 1910 met originele lithografie. In zeer goede originele staat (met brander) 27x18x15,5cm.

13 Schaalmodellen
Resultaat: 70 EUR

Mooi kavel van 13 hoogwaardige schaalmodellen 1:43: 5x Paul's Model Art (Karmann Ghia, Mitsubishi Pajero, Porsche 911 en VW Hebmüller, Porsche(zonder doos)). 4x Model BOX ( 8420, 8406, 8425 en 8401), ...

9 Oude popjes
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 9 oude popjes; 1x porseleinen Baby Bud Germany (Googly), 1x porseleinen popje met zwaard (ongemerkt), 1x porseleinen popje kindje (Germany), 1x porseleinen popje met blauwe haarband, 1x pors...

31 Schaalmodellen Brekina
Resultaat: 70 EUR

Prachtig kavel met 31 schaalmodellen van Brekina. Allen met originele box. Modellen o.a: 7200, 5131, 5040, 4020, (2x vrachtwagens), 1326, 14930, 1703, 1930, 1322, 1135, 1901, 1401, 1302, 1502, 1805, 1...

2 Poppen (onduidelijk)
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 2 poppen (onbekend); 1x Pop van een indiaantje, gemerkt 7/0. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, donkerbruine ogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein (5...

Kathe Kruse, Matz
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Matz 1983 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Martina
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Martina 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Odette
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Odette 1987 in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G

Porseleinen popje
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Callenvelder Porzellan Manufaktur nr. 208/385. Porseleinen hoofd met vaste ogen en beweegbare tong. Origineel babylichaam (overgeschilderd). 2 Minimale chips, 1mm van ooglid H...

Kathe Kruse, Lisette
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Lisette 80-er jaren in doos, onbespeeld 33cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Dani
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hani 80-er jaren in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Stoommachine in doos
Resultaat: 70 EUR

Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G