Doos met Engels blikken spoortrein speelgoed, Hornby, o.a. treinrails, lok en kolentender, pullman wagon, bagage wagon, veewagen, licht bespeeld 16-25cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Duitse waskop pop met glazen ogen en gemodelleerd haar, stoffen lichaam houten onderarmen en benen, 65cm. Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille nr 390/3(oogsysteem los bij) gelede papiermache lichaam en kleertjes, Cond:R/G
Oude Duitse porseleinen pop P.S +23 Germany (Paul Steiner) met papier mache lichaam, slaapogen en open mond, 38cm. Cond;G
Kabouter poppenhuis met tuin en kabouters en heks, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x50x20cm Cond:G
Oude Franse porseleinen Limoge nr 8 pop, met papier mache lichaam, nieuwer kleed, slaapogen open mond en zes tanden, 59cm. Cond:G
Oude Duitse schildpad celluloid Kathe Kruse pop, met echt haar en slaapogen, model T40 en kleertjes, 40cm Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop Simon en Halbig 10179/8 gelede papier mache lichaam, oorbellen, vaste ogen, bloedkoraal ketting en oude kleding 53cm. Cond:G
Grote oude Duitse Armand Marseille pop met porseleinen hoofd, nr 990/13 met groot papier mache lichaam, slaapogen en open mond 62cm.Cond;G
Groot lot oude poppen. o.a. celluloid, papier mache, stof etc. omstreeks 1930-1960, 6-20cm. Cond:G
Lot van 7 oude poppen, celluloid, porselein, schildpad, en porseleinen dreambaby, googly en Götzpop omstreeks 1920-1960 Cond;G
Zeer oude stoffen Lenci pop, gemerkt, jongen met vilt lichaam, haaruitval, latere kleertjes 42cm. Cond:G
Twee antieke Duitse celluloid poppen, Kammer en Rheinhardt 728/5, Schildkröte, met lederbalg, nr 15, houten gelede armen 37-52cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop Simon en Halbig Kammer en Rheinhardt 43cm, met gelede lichaam en kleertjes, 41cm. Cond:G
Zeer oude stoffen Lenci pop(meisje) met vilt kleertjes en vilt lichaam, origineel, geschilderde ogen, 30cm. Cond:G
Vier oude Duitse Celluloid schildpad poppen 20e eeuw, jongen nr 53 stoffen lichaam, meisje nr 56 Inge vinger af, Inge been af, schildpad gelede lichaam nr 14, lederbalg 50-55cm. Cond:R/G
Groot kavel diverse celluloid popjes, hoofdzakelijk Duitsland, omstreeks 1930-1950 Cond;G
Zeer grote Duitse Armand Marseille porseleinen pop nr 390/15 met geleed lichaam, oude kleertjes, vinger af, haarlijn in voorhoofd 83cm Cond:R
Twee Duitse celluloid schildpad poppen, 2e helft 20e eeuw, jongen en meisje met kleertjes nr 55 rep. in zeer goede staat 50cm Cond:G
Antieke Oostenrijkse porseleinen pop Juan Eduardo 1904 Austria 12, gelede lichaam 3 vingers af, lijmresten pruik 60cm. Cond:R/G
Grote antieke Duiotse porseleinen pop F.S en C nr 1295, met papier mache lichaam en kleding, 67cm. Cond:G
Antieke porseleinen pop Revalo nr 5, met gelede lichaam en kleertjes, 39cm. Cond:G
Vijf antieke Duitse poppen met gemodelleerd haar, borstkop minerva, borstkop 19e eeuw papier mache, 3 maal papier mache o.a. AM 2 ongemerkt 29-58cm. Cond:G
Drie oude Duits porseleinen bad poppen 19e-20e eeuw in goede staat, 19-24-35cm.