Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Trechters
Startprijs 35 EUR

Vijf 19e eeuwse trechters; 4x tin en 1x koper, in goede originele staat 8-15cm.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 35 EUR

Twee bronzen Hollandse 4-lichts kaarskandelaars ca. 1920 met Hollandse leeuw bovenop. In goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G

3 Speculaasplanken
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.

Borstbeeld, senator
Resultaat: 40 EUR

Grote oude goudkleurige gipsen borstbeeld, waarschijnlijk van een Romeinse senator. in goede staat 52x31x24cm.

8 Tinnen borden
Resultaat: 30 EUR

Acht tinnen borden 19e eeuw in goede originele staat ø21-ø37cm.

2 Tinnen dekselkannen
Startprijs 40 EUR

Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R

Jugendstil petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met floraal Jugendstil motief (zweepslag). 1 Arm gebroken, verder in goede staat (compositie metaal) 60xø47cm.

Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 met beschilderd glazen reservoir en vernikkelde messing voet. In zeer goede originele staat 54cm.

Opaline lamp
Startprijs 40 EUR

Grote oude opaline glazen petroleumlamp 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor en originele kap. In goede originele staat 54cm.

Weegschaal
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen weegschaal 20e eeuw of ouder met eikstempels en gewichten 55x36x11cm. Cond.: G

Grote bel
Resultaat: 35 EUR

Grote oude bronzen 20e eeuwse scheepsbel met opschrift "1841" 26xø22cm. Cond.: G

Appelketel
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote 19e eeuwse koperen appelketel (gezwaluwstaart) in goede originele staat 25x42xø31cm.

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 47xø24cm.

Messing plafondlamp
Resultaat: 40 EUR

Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.

2 Miniaturen, ivoren lijst
Resultaat: 40 EUR

Twee oude miniaturen met ivoren en parelmoer lijsten 20e eeuw in goede originele staat 10x8cm. en 8,5x10,5cm.

Indonesische fotolijst
Resultaat: 40 EUR

Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G

Kolenkit met schep
Startprijs 40 EUR

Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.

Koperen haardscherm
Resultaat: 110 EUR

Zwaar messing gedreven haardscherm ca. 1900 met voorstelling van Hollandse ijspret in goede staat 96x60cm.

14-Delige lexicon kunstboeken
Startprijs 40 EUR

Prachtige 14-delige lexicon over diverse schilders en stromingen in goede staat. bevat vele foto's. Franstalig "Chefs D'oeuvre de la peinture" Cond.: G

Duitse bijbel
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse bijbel, Berlin Preussische Haupt-Bibelgesellschaft 1905, Familien Chronik D. Martin Luthers 5,5x16x23cm. Cond.: G

Diverse boeken
Resultaat: 75 EUR

Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 40 EUR

Oude Japanse cloissone siervaas (1e helft 20e eeuw?) met diverse voorstellingen in zeer goede staat 31xø12,5cm.

2 Antieke thermometers
Resultaat: 60 EUR

Twee aparte thermometers ca. 1900 24-25cm. Cond.: G

Sieradenkistje, spiegeltje
Resultaat: 40 EUR

Oosters sieradenkistje met lades en opklapbare spiegel, gemaakt van hout en handbeschilderd leer in goudkleur 2e helft 20e eeuw 21x33x30cm. Cond.: G