Vijf 19e eeuwse trechters; 4x tin en 1x koper, in goede originele staat 8-15cm.
Twee bronzen Hollandse 4-lichts kaarskandelaars ca. 1920 met Hollandse leeuw bovenop. In goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.
Grote oude goudkleurige gipsen borstbeeld, waarschijnlijk van een Romeinse senator. in goede staat 52x31x24cm.
Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R
Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met floraal Jugendstil motief (zweepslag). 1 Arm gebroken, verder in goede staat (compositie metaal) 60xø47cm.
Petroleumlamp ca. 1890 met beschilderd glazen reservoir en vernikkelde messing voet. In zeer goede originele staat 54cm.
Grote oude opaline glazen petroleumlamp 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor en originele kap. In goede originele staat 54cm.
Oude bronzen weegschaal 20e eeuw of ouder met eikstempels en gewichten 55x36x11cm. Cond.: G
Grote oude bronzen 20e eeuwse scheepsbel met opschrift "1841" 26xø22cm. Cond.: G
Zeer grote 19e eeuwse koperen appelketel (gezwaluwstaart) in goede originele staat 25x42xø31cm.
Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 47xø24cm.
Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.
Twee oude miniaturen met ivoren en parelmoer lijsten 20e eeuw in goede originele staat 10x8cm. en 8,5x10,5cm.
Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G
Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.
Zwaar messing gedreven haardscherm ca. 1900 met voorstelling van Hollandse ijspret in goede staat 96x60cm.
Prachtige 14-delige lexicon over diverse schilders en stromingen in goede staat. bevat vele foto's. Franstalig "Chefs D'oeuvre de la peinture" Cond.: G
Antieke Duitse bijbel, Berlin Preussische Haupt-Bibelgesellschaft 1905, Familien Chronik D. Martin Luthers 5,5x16x23cm. Cond.: G
Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G
Oude Japanse cloissone siervaas (1e helft 20e eeuw?) met diverse voorstellingen in zeer goede staat 31xø12,5cm.
Oosters sieradenkistje met lades en opklapbare spiegel, gemaakt van hout en handbeschilderd leer in goudkleur 2e helft 20e eeuw 21x33x30cm. Cond.: G