Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Pistolen
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 5 decoratieve pistolen naar oud voorbeeld in goede staat 28-40cm. Cond.: G

Lamp, 3 kelkjes
Startprijs 100 EUR

Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G

Hanglamp, 3 kapjes
Startprijs 100 EUR

Oude bronzen hanglamp 4-lichts met 3 glazen kapjes in bloemvorm en 1 geslepen glazen bol 20e eeuw 52x44cm. Cond.: G

Citer
Resultaat: 160 EUR

Prachtig Oosters snaarinstrument ca. 1880 gemaakt van parelmoer, been, calebas, mahonie etc. In zeer goede originele staat 126x37x28cm.

Hal-lampje
Resultaat: 120 EUR

Oude messing hallampo met gegraveerd glas 20e eeuw in goede staat 45xø20cm.

Jugendstil schaal ca. 1900
Startprijs 120 EUR

Prachtige grote vernikkelde Jugendstil presenteerschaal ca. 1900 met karper-motief (lichte oxidatie) in originele staat 64x32cm. Cond.: G

2 Wandlampen
Resultaat: 160 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl wandlampen met glasprismen en bronzen ornamentuur 20e eeuw, in goede staat 39x22x13cm.

Messing draaiplateau
Resultaat: 125 EUR

Frans 19e eeuws mechanisch draaiplateau met opwind-sleutel "Brevets D'invention 663" in goede staat 7,5xø13cm.

Tinnen chcocladekan
Startprijs 125 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen chocolade comfort ca. 1870, bewerkt en in zeer goede staat 42x16x29cm.

2 Mahonie kistjes
Startprijs 125 EUR

Twee oude.antieke mahonie kistjes; 1x ca. 1930 (zonder slotplaatje) 13,5x23x27cm. en 1x met intarsia (zonder slotplaatje) 9x26x17cm. Cond.: R-G

Tabakskistje
Startprijs 125 EUR

Prachtige antieke mahonie theekist met inlegwerk. Op het deksel afbeeldend twee pijprokende mannen, rondom vier tabakspijpen met bloemen. Binnendeksel met afbeelding van man met hoed ca. 1900 9x16x12c...

Lepeldoosje met vorkjes
Startprijs 125 EUR

Parelmoer belijmd lepeldoosje met 11 Gero plated vorkjes in goede originele staat 4x14x9cm.

2 Thermometers
Resultaat: 130 EUR

Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.

3-Lichts wandapplique
Startprijs 130 EUR

Grote bronzen vergulde wand-kaarskandelaar ca. 1900 met druivenranken 43x27x28cm.

2 Albasten vazen
Resultaat: 140 EUR

Twee grote albasten vazen ca. 1890 (gerestaureerd) 48cm. Cond.: R

2 Tiffany lampen
Resultaat: 150 EUR

Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.

Duitse hoedendoos
Resultaat: 160 EUR

Duitse spaanhouten beschilderde hoedendoos ca. 1850. Beschildering op deksel met spreuk "Gott im herzen die liebste in Arm, Lindert Schmerzen und hält Fein warm". Alles in zeer goede originele staat. ...

Russisch bakelieten lamp
Startprijs 150 EUR

Prachtige oude grote Russische bakelieten bureaulamp ca. 1930 in zeer goede originele staat 46x36x16cm.

Engelse Enfield karabijn
Resultaat: 220 EUR

Engelse Enfield karabijn van 1917 (onklaar gemaakt) G.R. BS. CP 1917 Sht. L.E. (In originele staat 113cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing kandelaars in barokstijl 70cm. Cond.: G

Herte-gewei
Startprijs 150 EUR

Kapitaal edelhertgewei, 15 ender. In goede staat. 90x110cm.

Herte-gewei
Startprijs 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei 14 ender, in goede staat. 108x73cm.

Herte-gewei
Startprijs 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei, 11 ender, in goede staat. 120x96x58cm.

Herte-gewei
Startprijs 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei, 11 emnder, in goede staat. 102x82x50cm.