Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Set boeken Schillers
Startprijs 40 EUR

14-Delige antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: Schillers Sammtliche Werke 19e eeuw Stuttgart und Tübingen Verlag de Gottaschen Buchhandlung 1838. Banden in redelijke staat en origineel 15x12x2,5cm. C...

Fotoalbum
Startprijs 125 EUR

Album "Artists'Papers Sensitized for Photographic Printing", Dassonville Charcoal Black Projection Papers. Album met diverse foto's op verschillende sorrten papier gedrukt, vermoedelijk destijds ter p...

Woordenboek FR-IT
Startprijs 30 EUR

Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R

Set boeken Shakespeare
Resultaat: 40 EUR

Zes antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: W. Shakespeare's Dramatische Werke, Uberlegt von Ernst Ortlepp Stuttgart Druck und Verlag von L.F. Rieger en Comp. 1839. Banden zijn in redelijk goede staat e...

Staten Generaal
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse Staten Generaal uit 1805, deels gerestaureerd (nieuwe band), diverse bladen beschadigd en enkele ontbreken 29x25x12cm. Cond.: M

Collectie atlassen
Startprijs 50 EUR

Kavel met 22 atlassen o.a: Historische Weltatlas, Atlas Hierarchicus, Schoolatlas, Atlas gehele aarde, atlas middeleeuwen, bosatlas, wereldatlas etc. (ook antiquarisch) Cond.: G

3 Boeken, etsen Rembrandt
Resultaat: 40 EUR

Drie antiquarische banden met +\- 300 reprodukties van Rembrandts etswerk, omstreeks 1900 uitgegeven door A. Oosthoek Utrecht, met tekst van Jhr. Dr. J.Six Cond:G 4x51x37cm

Koperen aker + 4 pannendeksels
Resultaat: 60 EUR

Koperen aker 19e eeuw genageld met leeuwenkoppen met daarbij vier 19e eeuwse koperen pannendeksels 30-48cm. Cond.: G

2 Vuurbokken
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.

Haardstel + 2 bokken
Resultaat: 85 EUR

Haardset 19e eeuw bestaande uit: schep, tang, pook en 2 vuurbokken van messing 24-66cm. Cond.: G

Pannenset Art Deco
Startprijs 40 EUR

Art Deco koperen 9-delige pannenset in goede staat ø15-32cm.

Gothische bronzen kist
Resultaat: 120 EUR

Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.

Eetsetje
Startprijs 110 EUR

Japans of Chinees 19e eeuwse 3-delige eetset bestaande uit schildpad schedel, 2 benen eetstokjes en mes met schildpad heft 26cm. Cond.: G

Globe
Resultaat: 35 EUR

Antieke met papier belijnde globe, omstreeks 1920, gemaakt door J.Forest, Girard Barrere en Thomas Paris. ( 1 beschadiging) 66x22 cm Cond:R

Stoof met ketel
Startprijs 60 EUR

Notenhouten 19e eeuwse Biedermeier theestoof met ketel (beschadigd) 43xø36cm. Cond.: R

Haardplaatje
Resultaat: 40 EUR

Gietijzeren haardplaat met figurenvoorstelling 18e eeuw (of later) 33x44cm. Cond.: G

Fotolijstje, dubbel brons
Startprijs 60 EUR

Oude bronzen fotolijst met jaartal Anno 1906, 20e eeuw in barokstijl.Cond:G 28x24x3

Gietijzeren schotel, Ewald Mataré
Startprijs 200 EUR

Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G

Gietijzeren Maria
Startprijs 20 EUR

Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G

6 Plated kandelaars
Startprijs 30 EUR

Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Startprijs 50 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R

6 Kaarskandelaren
Startprijs 70 EUR

Zes oude/antieke kaarskandelaren 19e-20e eeuw, 17-28cm. Cond.: R-G

2 Tinnen kandelaren
Startprijs 35 EUR

Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G

3 Wandkandelaars
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke bronzen wandkandelaars: 1x setje 17e-18e eeuw en 1x 3-lichts 20e eeuw 26-29cm. Cond.: R-G